Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-40 iš 66
Filtras
Pegasas / Mokyklai ir biurui / Dailės reikmenys / Spalvoti pieštukai

Spalvoti pieštukai (66)

Rodoma 1-40 iš 66
Filtras
Kores
14,99 €
Faber-Castell
20,99 €
Faber-Castell
28,99 €
Nauja
Faber-Castell
8,99 €
Carioca
6,99 €
Colorino
7,59 €
Stabilo
5,99 €
Staedtler
5,79 €
Colorino
5,79 €
Nauja
Nauja
Nauja
Colorino
5,79 €
Nauja
1
2
Pirmyn
Filtras

Pažintis su spalvotais pieštukais dažniausiai prasideda dar ankstyvoje vaikystėje, kuomet vos metukų sulaukęs mažylis jau bando kurti. Kartais tai vyksta ant popieriaus lapo, tačiau neretai meno kūriniai puošia sienas, baldus ir pan. Būtent todėl tėveliai ieško kuo lengviau nuplaunamų pieštukų ir flomasterių.

Darželyje piešimas ar spalvinimas pieštukais yra vienas mėgstamiausių užsiėmimų, kuris padeda lavinti kūrybiškumą, smulkiąją motoriką, sutelkti dėmesį,  išreikšti save ir tiesiog smagiai leisti laiką. Kiek vyresni vaikai jau gali puikiai įvardinti, ką nupiešė, pasidalinti savo kūryba su draugais, artimaisiais, palyginti piešinius arba įteikti juos kaip dovaną. Patyrę psichologai iš piešinių gali numanyti apie vaiko emocinę būseną, charakterį. Kad ir kokiam tikslui spalvoti pieštukai yra naudojami, jie turi būti kokybiški. Ar žinote, jog šiandien jų pasirinkimas yra labai gausus?


Pasirinkite norimus pieštukus

Didelis pieštukų pasirinkimas leis išsirinkti sau labiausiai tinkančius. Ryškios, sodrios spalvos, lengvai drožiamas ir puikiai piešiantis –  taip, tai jis, tobulas pieštukas. O jeigu norisi daug spalvų, bet dar daugiau vietos kuprinėje – rinkitės dvipusius spalvotus pieštukus. 

Akvareliniai pieštukai taip pat mėgstama priemonė. Jų spalvos tarpusavyje puikiai maišosi, liejant vandeniu nepalieka ryškių kontūrų. Puikiai tinka smulkioms detalėms piešti, galima išgauti įvairius efektus naudojant kartu su akvarele bei kitomis technikomis.

Metalinių atspalvių spalvoti pieštukai su patogia laikymo zona puikiai tiks paįvairinti spalvinimą. Ypač  gerai matosi ant tamsių paviršių. 

Pieštukai patalpinti metalinėje dėžutėje gali būti puikus variantas neštis į mokyklą ar kitur. 

Pasirinkimas išties gausus, tačiau renkantis visada patariame skaityti prekių aprašymus, kurie padės išsirinkti tinkamas priemones. Tai galioja ne tik pieštukams. 


Kodėl verta pirkti Pegasas elektroniniame knygyne?

Elektroninis knygynas Pegasas siūlo platų įvairių prekių asortimentą. Tai kokybiškos prekės namams, biurui, mokyklai ir ne tik. Daugybė dovanų idėjų moterims, vyrams, vaikams. Patogus elektroninis knygynas leis saugiai, greitai bei patogiai apsipirkti, kad ir kur būtumėte. Jūsų užsakymai laukiami visą parą, todėl apsipirkite tada, kada patogu ir iš ten, kur patogu. 

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis