Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-16 iš 16
Filtras
Pegasas / Mokyklai ir biurui / Kitos prekės / Gaubliai, kompasai

Gaubliai, kompasai (16)

Rodoma 1-16 iš 16
Filtras
NovaRico
99,99 €
Orion
43,99 €
Koopman Koopman
16,99 €
National Geographic
19,99 €
Koopman Koopman
15,99 €
Nauja
NovaRico
39,99 €
NovaRico
15,99 €
NovaRico
15,99 €
National Geographic
99,99 €
Orion
35,99 €
Filtras

Gaubliai, kompasai

Vienas geriausių būdų pažinti pasaulį – jį apkeliauti. Nuvykę į tam tikrą šalį galime pilnai pajusti jos istorinę, kultūrinę dvasią, pamatyti architektūrą, išgirsti vietinių kalbą, paragauti tradicinių patiekalų. O kaip pamatyti žemynus, salas, pusiasalius, vandenynus, jūras ir daug kitų įdomybių vienu metu? Ką daryti, jeigu viso pasaulio šiuo metu apkeliauti nėra galimybės arba dar reikia kiek paaugti? Taip, tam puikiai tiks gaubliai, kompasai, kurie atskleis Jums labai daug paslapčių. 

Gaublys – naktinė lempa?

Gaublį taip gera sukioti ir tyrinėti. Gera liesti ir mąstyti, svajoti ir įsivaizduoti. Ypatingai aukštos kokybės gaubliai su apšvietimo sistema be jokių laidų. Ar norėtumėt tokios naktinės lempos? Puikiai tiks tiek vaikų, tiek tėvelių kambaryje. Na, o detalus žemėlapis pažadins norą mokytis, domėtis. 

Pasaulio pažinimas

Ar žinojote, jog  Pegasas.lt elektroniniame knygyne galima įsigyti itin kokybiškų gaublių, kuriems yra sukurta speciali aplikacija? Ji leidžia patyrinėti ne tik kas yra ant žemės, bet ir kosmose ar žemės viduje. Tyrinėkite planetas, gyvūnus, didžiąsias keliones per vandenynus, raketų stotis, kalnus ir sužinokite dar daugiau įdomybių. Visiškai nemokama aplikacija, kurią lengva atsisiųsti į mobilųjį įrenginį ar planšetę. Be to, ja galite naudotis be interneto, tad puikiai tiks bet kur ir bet kada. 

Puikus interjero akcentas

Ne veltui sakoma, jog interjerą sudaro ne tik dideli baldai, bet ir visos mažesnės detalės. Gaubliai – ne išimtis. Jų yra įvairiausių spalvų, dydžių, todėl gali puikiai papuošti ir papildyti bet kurių namų ar biuro interjerą. Ryškus, modernus, sendinto dizaino, o gal Retro? Išsirinkite patys. 

Kompasai

Na, prisipažinkite, kas vaikystėje mėgdavote tyrinėti gamtą, aplinką su kompasais, kai tik mokytoja leisdavo? Dabar tiek vaikams, tiek suaugusiems yra sukurti kokybiški kompasai. Kai kurie jų būna sulankstomi, metaliniu korpusu, turintys nešiojimo maišelį. O gal raktų pakabukas, kuriame yra kompasas? Visi kompasai, nepriklausomai nuo dizaino, dydžio ir kitų savybių padės orientuotis aplinkoje tiek keliautojui, tiek bet kokiam pasaulio pažinimo siekiančiam paaugliui ir suaugusiam. 

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!