Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-13 iš 13
Filtras
Pegasas / Mokyklai ir biurui / Kitos prekės / Muzikos reikmenys

Muzikos reikmenys (13)

Rodoma 1-13 iš 13
Filtras
Benetton
7,99 €
Pepe Jeans Juniors
7,99 €
Nauja
Batman
5,99 €
Nauja
Harry Potter
5,99 €
Nauja
Benetton
5,99 €
Nauja
Benetton
5,99 €
Benetton
7,99 €
Gabol
5,99 €
Tandem
9,99 €
Wild&Wolf
12,99 €
Maped
9,99 €
Filtras

Muzika, tai medus sielai, treniruotė protui ir poilsis mintims. Nuo pat mažų dienų vaikai yra pažindinami su muzika. Kartais tai vyksta natūraliai, turint muzikinių žaislų arba instrumentų, o kartais sąmoningai, pavyzdžiui, lankant muzikos pamokėles. Tikriausiai ne viena muzikos mokytoja patvirtintų, jog dainos, pianino ar kitų instrumentų skambesys teigiamai veikia nuotaiką. Mokykloje (muzikos pamokose, mokyklos koncertuose) vienas populiariausių ir dažniausiai naudojamų instrumentų yra dūdelė.

Galbūt pats metas paįvairinti savo kasdienybę muzikos gaida arba pasiruošti mokyklai? Įvairūs muzikos reikmenys yra ir Pegasas.lt elektroniniame knygyne.

 

Grojimo dūdele nauda

Mokyklinė dūdelė pasižymi lengvu garso išgavimo būdu bei paprasta pirštuote, todėl ja muzikuoti gali visi, pradedant darželinukais, baigiant suaugusiais. Tai viena populiariausių muzikos priemonių. 

Jau 1985 metais V. J. Lygutas savo ledinyje „Grojimas dūdele“ suformavo grojimo dūdele metodiką. Dūdelė yra puiki priemonė lavinti klausą tų mokinių, kurie nesugeba tiksliai intonuoti. Pramokę groti dūdele, vaikai kartu išmoksta ir geriau dainuoti, pagerėja jų kvėpavimo bei intonavimo įgūdžiai. Muzikavimas dūdele negali būti autonominė veikla. Ji turi papildyti kitas veiklos rūšis. 

 

Armonikėlė 

Gal pats laikas įsigyti armonikėlę? Leisti laiką su puikiu muzikos instrumentu - lūpine armonikėle bus tikras malonumas. Lūpomis pučiamas instrumentas gali skleisti įvairius skambesius. Armonikėlė turi specialų įdėklą bei servetėlę. Po kiekvieno grojimo patartina armonikėlę lengvai iškratyti pakrečiant ją į delną ir išvalyti. 

 

Pegasas.lt elektroniniame knygyne galite įsigyti ir natų sąsiuvinių. Jie yra skirti muzikos besimokantiems bendrojo lavinimo ir muzikos mokyklų mokinimas. Būna įvairiausių rūšių.  Rašydami natas mokiniai galės prisiminti ir svarbiausius muzikos rašto dalykus (pvz., kaip atrodo įvairios trukmės natos, kaip žymimas metras, kokie yra smuiko ir boso raktai, dinamikos ženklai ir kt.), pateiktus vidinėse viršelio pusėse. Norint tokio sąsiuvinio reikėtų rinktis natų sąsiuvinį su paaiškinimais. Yra ir formulių sąsiuvinis, turintis papildomų puslapių, kuriuose pateikiama muzikos istorijos ir solfedžio atmintinė. Pasirinkimas platus, kad kiekvienas galėtų išsirinkti pagal savo sugebėjimus, amžių ir poreikius. 

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!