Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-23 iš 23
Filtras
Pegasas / Mokyklai ir biurui / Sąsiuviniai / Natų ir kiti spec. sąsiuviniai
Filtras
Kaina
Nuo:
Iki:
Autorius / Prekės ženklas
Leidykla
Amžiaus grupė
Kolekcija
Viršelio tipas
Turime knygynuose

Natų ir kiti spec. sąsiuviniai (23)

Rodoma 1-23 iš 23
Filtras
Nėra Autoriaus
1,79 €
Harry Potter
1,59 €
Nėra Autoriaus
1,09 €
Presvika
1,29 €
Alma Littera
0,75 €
Nėra Autoriaus
1,09 €
Mažasis Princas
1,59 €
Pusheen
1,59 €
Brunnen Brunnen
0,79 €
Nauja
Papermnt
1,59 €
Nauja
Papermnt
1,59 €
Busquets Unique
1,29 €
Brunnen Brunnen
1,49 €
Alma Littera
1,69 €
(1)
Filtras

Su muzika žmogus susipažįsta dar ankstyvoje vaikystėje ar net kūdikystėje. Iš pradžių kūdikis girdi mamos dainuojamas lopšines, vaikiškas daineles, aplinkos garsus. Vėliau bando pats groti, išgauti garsą barškučių ar vaikams skirtų muzikinių instrumentų pagalba. Darželyje vaikai su muzika, muzikiniais instrumentais susipažįsta dar artimiau. Na, o mokykloje jau pats laikas ne tik pažinčiai, bet ir mokslui, todėl pradedama mokytis natų. Tam, kad natos būtų lengvai suprantamos ir turėtų savo vietą, būtini yra natų sąsiuviniai. Jų prireiks ir muzikos mokykloje arba popamokinėje, su muzika susijusioje, veikloje. 


Platus pasirinkimas

Natų sąsiuviniai gali būti skirtingi, todėl kiekvienas išsirinks sau tinkamą. Pavyzdžiui, itin dažnai perkamas natų sąsiuvinis su paaiškinimais. Rašydami natas mokiniai galės prisiminti ir svarbiausius muzikos rašto dalykus, kurie yra pateikti vidinėse viršelio pusėse. Pavyzdžiui, kaip atrodo įvairios trukmės natos, kokie yra smuiko ir boso raktai ir t.t. 

Kitas natų sąsiuvinis yra skirtas padėti išmokti ne tik natas, bet ir muzikinių instrumentų pavadinimus. O ar žinote, jog yra net ir tokių sąsiuvinių, kuriuose pateikiama muzikos istorijos ir solfedžio atmintinė? Daugiau nei patogu, naudingiau nei naudinga. 

Natų sąsiuviniai yra įvairių formatų, skirtingo dizaino, spalvų. Vaikai itin mėgsta gyvūnėlių, animacinių filmukų ar pasakų personažų atvaizdus. Yra ir vienspalvių, neutralaus dizaino sąsiuvinių, kurie tiks skirtingo amžiaus žmonėms. Jeigu sąsiuvinio reikia ir į mokyklą, ir į būrelį – dėl patogumo patartina rinktis skirtingo dizaino prekes.


Kodėl verta pirkti Pegasas elektroniniame knygyne?

Natų sąsiuvinius galite itin lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Kviečiame tai padaryti Pegasas elektroniniame knygyne, kuriame rasite dar ir įvairios literatūros, žaidimų ir žaislų, prekių namų puošybai, dovanų idėjų, gardžių dovanų ir daug daug visko. Apsipirkti padės ir Pegasas elektroniniame knygyne esantys filtrai,  prekių paieška bei rikiavimas. Jums tereikia išsirinkti iš itin plataus prekių asortimento ir pateikti užsakymą, o darbšti ir profesionali Pegasas komanda pasirūpins, jog užsakymas atkeliautų saugiai ir greitai. Išbandykite patogumus jau dabar. 

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!