Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-40 iš 202
Filtras
Pegasas / Mokyklai ir biurui / Sąsiuviniai / Sąsiuviniai nuo 5 kl.
Filtras
Kaina
Nuo:
Iki:
Autorius / Prekės ženklas
Leidykla
Amžiaus grupė
Kolekcija
Viršelio tipas
Turime knygynuose

Sąsiuviniai nuo 5 kl. (202)

Rodoma 1-40 iš 202
Filtras
Nėra Autoriaus
0,99 €
Nėra Autoriaus
0,99 €
Nėra Autoriaus
0,99 €
Nauja
Tik knygynuose
Nauja
LT Repas
0,49 €
-50%Klubo nariams
Ancor
1,50 €
Pegaso klube sutaupykite 1,49 €
2,99 €
Nėra Autoriaus
0,99 €
LT Šimtmetis
0,69 €
Interdruk
1,29 €
Interdruk
1,49 €
LT Repas
0,49 €
Interdruk
0,89 €
LT Repas
0,75 €
Nauja
Nauja
1
2
3
...
6
Pirmyn
Filtras

Pasiruošimas mokyklai, tai itin džiaugsmingas ir labai atsakingas procesas. Priklausomai nuo vaiko amžiaus skiriasi ir jo poreikiai bei būtinų prekių sąrašas. Kuprinė, penalas, rašymo priemonės, pieštukai, flomasteriai, skaičiuoklė, užrašų lapeliai, aplankalai ir dar daug visko turi būti paruošta. Nors prekių sąrašas gali skirtis, turbūt pritarsite, jog mokinių kasdienybė neįsivaizduojama be sąsiuvinių. Jų reikia ir pradinukams, ir abiturientams. Didžiulis pasirinkimas leis pasirūpinti, jog mokslo metai prasidėtų ramiai ir organizuotai. Sąsiuviniai nuo 5 klasės – panagrinėkime šiandien jų asortimentą. 


Platus pasirinkimas 

Pegasas elektroniniame knygyne galite rasti įvairiausių sąsiuvinių linijomis, langeliai. Yra ir ypač aukštos kokybės sąsiuvinų, kurių popierius yra itin tvirtas, storas, tinkamas rašyti ir su rašaliniais parkeriais. Gali būti su paraštėmis abiejuose lapų kraštuose. Platus dizaino, spalvų pasirinkimas leis išsirinkti sąsiuvinį tiek mergaitei, tiek berniukui. Mėgstamiausi herojai, gyvūnėliai, automobiliai, gamtos vaizdai ir kitokie ornamentai džiugins mokinį kiekvieną dieną. Tačiau ne paslaptis, jog moksluose reikia ne tik gražių, bet ir praktiškų bei patogių priemonių. Būtent todėl buvo sukurti sąsiuviniai-pagalbininkai. Juose yra net 6 puslapiai formulių ir taisyklių pagal skirtingą mokomąjį dalyką 5-12 klasių mokiniams, o visas turinys parengtas bendradarbiaujant su mokytojais. Lietuvių kalba, matematika, istorija ir ne tik. 

Renkantis sąsiuvinį atkreipkite dėmesį į jo aprašymą, kuriame būna nurodytas formatas, lapų skaičius, storis, puslapių žymėjimas, viršelio tipas ir t.t. 


Kodėl verta pirkti Pegasas elektroniniame knygyne?

Pegasas elektroninis knygynas, tai galimybė apsipirkti neišeinant iš namų, tačiau tuo pačiu pasijusti taip, tarsi būtumėte didelėje parduotuvėje. Čia, kaip lentynose, aiškiai išdėliotos prekių kategorijos ir jų asortimentas. Čia, kaip ir fizinėje parduotuvėje, aiškiai surūšiuotos priemonės pagal paskirtį, rekomenduojamą amžių, ypatybes. 

Na, o dar didesniam patogumui galite pasinaudoti prekių filtrais, rikiavimu arba paieška –  norimą pirkinį rasite greitai ir lengvai. Platus įvairių prekių pasirinkimas. Dovanos vyrams, moterims, vaikams. Daugybė žaislų ir žaidimų, įvairiausios literatūros (grožinės literatūros, negrožinės literatūros bei vaikų ir jaunimo literatūros), prekių namams ir ne tik. Apsipirkite jau dabar ir džiaukitės savo pirkiniais artimiausiu metu.

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis