Apie prekę
Perskaičiau Vandos Juknaitės „Ta kvepianti dūzgianti liepa yra“. Dabar jau ilgai negalėsiu nieko skaityti, nebent vėl tą pačią knygą.
NETIKĖTA APYSAKA
„Ta dūzgianti ir kvepianti liepa yra“ iš pradžių buvo sumanyta kaip rašytojos autobiografija. Dėl sunkios ligos tarp dangaus ir žemės atsidūrusiai knygos autorei kilo mintis pažvelgti į savo gyvenimą iš anapus. Todėl tekste labai ryškus istorinio laiko naratyvas. Tačiau nejučia, pamažu tekstas virsta pastangomis susitaikyti su mirtimi. Pro kančios tamsą nelauktai prasiveržia gyvybės šviesa, neužgesinama gyvenimo meilė.
Vanda Juknaitė – garsi lietuvių rašytoja, pedagogė, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė.
„...tos žydinčios gaisravietėje obelys yra mano autobiografija...“ – Vanda Juknaitė.
Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
Autorius
Leidykla
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
Leidimo metai
2021-10-27
Viršelio tipas
Kietas
Puslapių skaičius
80
Matmenys
21,7x14,5x1,1
Spalvingumas
Nespalvotas
Leidinio kalba
Lietuvių
Prekės kodas
000000000002188110
EAN kodas
9786094802799
ISBN kodas
9786094802799
