Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-6 iš 6
Filtras
Filtras
Kaina
Nuo:
Iki:
Autorius / Prekės ženklas
Leidykla
Amžiaus grupė
Viršelio tipas
Turime knygynuose

Siaubo romanai (6)

Rodoma 1-6 iš 6
Filtras
-20%Klubo nariams
Stephen King
26,39 €
Pegaso klube sutaupykite 6,60 €
32,99 €
-20%Klubo nariams
Stephen King
18,39 €
Pegaso klube sutaupykite 4,60 €
22,99 €
-40%Klubo nariams
Nauja
Nemokamas pristatymas
Stephen King
16,19 €
Pegaso klube sutaupykite 10,80 €
26,99 €
-20%Klubo nariams
Stephen King
20,55 €
Pegaso klube sutaupykite 5,14 €
25,69 €
-15%Klubo nariams
Nauja
Rachel Yoder
15,55 €
Pegaso klube sutaupykite 2,74 €
18,29 €
-15%Klubo nariams
Nauja
Francine Toon
15,29 €
Pegaso klube sutaupykite 2,70 €
17,99 €
Filtras

Siaubo romanai,  tai knygos, kurios patinka įvairaus amžiaus ir būdo žmonėms. Vieniems patinka žiūrėti siaubo filmus, kitiems – skaityti knygas. Na, o šių dviejų dalykų miksas turbūt geriausias pasirinkimas. Siaubo romanai patiks tiems, kas ištroškęs adrenalino, aštrių pojūčių ir baimės. Tokiuose romanuose dažnai vyrauja vampyrai, zombiai, demonai, įvairios mitologinės būtybės, vaiduokliai ir kiti, šiurpą keliantys personažai. Kraujas, mirtis, numirėlių pasaulis, reinkarnacija – čia daug visko, kas sukels šiurpą ir baimę. Geras siaubo romanas kartais gali taip įtraukti, jog valandos pralėks nejučiomis. Tiesa, skaitymas naktį gali dar labiau sustiprinti baimės pojūtį ir sukelti dar didesnį šiurpą.


Populiariausi siaubo romanai

Šio žanro literatūros pasirinkimas labai platus, tačiau šiandien norime Jus supažindinti su perkamiausiu siaubo romanu Pegasas elektroniniame knygyne. Tai – Stephen King „Švytėjimas“. Jautrus berniukas, turintis švytėjimo dovaną, sugeba perskaityti kito žmogaus mintis, pamatyti praeities įvykius, nuspėti ateitį. Skaitykite apie šeimos gyvenimą atokiame, prabangiame viešbutyje, kuriame vyksta baisūs ir itin keisti dalykai. Praeities įvykiai, keisti garsai, vaiduokliai ir kitos baisybės – kiekvienas knygos puslapis kels vis didesnį šiurpą. Šio romano autorius yra tikras siaubo literatūros guru. Daugiau nieko neišduosime, pajauskite, supraskite ir įsitikinkite patys. Pažadame, jog skaitydami šiurpuliukus jausite visame kūne, o širdis plaks daug greičiau nei įprastai. 


Kodėl verta įsigyti siaubo romaną Pegasas el. knygyne?

Siaubo romanai sužavi vis daugiau įvairaus amžiaus žmonių, o vienas geras romanas žadina norą perskaityti sekantį. Negalėsite atsiplėšti nuo įdomiausių, bet šiurpiausių istorijų. Pirkdami Pegasas el. knygyne sutaupysite laiko, todėl daugiau jo galėsite skirti maloniai veiklai arba dar vieno įspūdingo siaubo romano skaitymui. 

Visa grožinė bei negrožinė literatūra patogiai sugrupuota, todėl galėsite patogiai susirasti norimą knygą. Pegasas siūlo platų ne tik literatūros, bet ir kitokių prekių pasirinkimą. Čia puiki vieta pasiruošti mokyklai, įsigyti prekių biurui, namams, atrasti įdomiausių žaidimų arba pasirūpinti dovana artimam žmogui. Užsukite į elektroninį knygyną Pegasas ir įsitikinkite patys, jog čia esate laukiami visada. 

 

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!