Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-40 iš 391
Filtras
Pegasas / Mokyklai ir biurui / Popieriaus gaminiai

Popieriaus gaminiai (391)

Rodoma 1-40 iš 391
Filtras
Paldies Paldies
25,99 €
(1)
Seik
16,99 €
Seik
16,99 €
23,99 €
(4)
Mažasis Princas
11,99 €
Wanderlust
11,99 €
PaperBlanks
20,99 €
Pusheen
10,99 €
-67%Klubo nariams
Alma Littera
5,00 €
Pegaso klube sutaupykite 10,19 €
15,19 €
Nauja
TCD Unicorn
12,99 €
Tik knygynuose
Nauja
Nauja
Koopman Koopman
9,99 €
Harry Potter
6,59 €
PaperBlanks
13,99 €
Lastva
9,99 €
Nauja
Nauja
TCD Unicorn
12,99 €
Pusheen
6,59 €
Tik knygynuose
Nauja
Craft Studio
2,99 €
Tik knygynuose
1
2
3
...
10
Pirmyn
Filtras

Popieriaus gaminiai visiems poreikiams

Mūsų pasaulis nebūtų toks, koks dabar yra, jei neturėtume popieriaus. Ir kad ir kiek mūsų gyvenimus šiandien keistų technologijos, popierius ir popieriaus gaminiai vis dar labai svarbūs. Retas biuras išsiverčia be popieriaus, kaip ir retas dailininkas. Nesvarbu, ar ieškote popieriaus spausdinimui, rašyti laiškams, tapybai, eskizavimui ar braižybai – Pegasas.lt tikrai rasite tinkamą prekę! 

 

Kaip išsirinkti Jums tinkamiausią popierių?

  • Jeigu renkatės biuro popierių, išsirinkite tinkamą storį. Standartinis 80 g/m2 popierius puikiai tinka kasdieniam naudojimui ir laikinai informacijai. Tačiau jeigu ketinate spausdinti svarbius dokumentus, rekomenduojama naudoti 160 g/m2 storio popierių.
  • Vaikams mokyklai ir suaugusiesiems rankdarbiams dažnai prireikia spalvoto popieriaus ir kartono. Renkantis svarbu įvertinti kokio storio popieriaus Jums reikia, ar geriau dvipusis, ar vienpusis. O gal net lipnus?
  • Piešiate akvarele? Būtinai rinkitės tik akvarelinį popierių, nes kitoks popierius gali per daug raukšlėtis ir permirkti. Prisiminkite, kad akvarelinis popierius yra gruoblėtas: tai suteikia akvarelėms darbams tekstūros.
  • Nesupainiokite tapybos sąsiuvinių su piešimo ir braižymo sąsiuviniais. Nors abiejų popierius yra gan storas, akvarelinis popierius nelygus ir gruoblėtas, o piešimo ir braižymo – lygus.
  • Mėgstate eskizuoti ir piešti keliaudami? Tuomet turime eskizavimo albumų ir bloknotų. Jie nedideli, todėl galėsite pasiimti visur. Bloknotai dažnai tinka paišyti bei tapyti įvairiomis priemonėmis.


Kodėl verta įsigyti popieriaus gaminius Pegasas.lt?

Pegasas.lt siūlomas didelis popieriaus gaminių pasirinkimas. Turime įvairaus biuro ir laiškų popieriaus, spalvoto popieriaus ir visokiausio popieriaus dailei: akvarelinio, braižymo, eskizavimo. Tinkamą popierių lengva išsirinkti naudojantis kategorijomis, o užsisakyti dar lengviau! Be to, dažnai pigiau negu perkant fizinėje parduotuvėje. Prekes išsiųsime greitai ir saugiai, o Jums tereiks jų sulaukti.

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis