Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-4 iš 4
Filtras
Pegasas / Mokyklai ir biurui / Popieriaus gaminiai / Biuro, laiškų popierius

Biuro, laiškų popierius (4)

Rodoma 1-4 iš 4
Filtras
Filtras

Turbūt kiekvienam pažįstama situacija, kuomet spausdintuve staiga pasibaigia popierius...  Tam, kad popieriaus niekada nepritrūktų,  būtina pasirūpinti jo atsargomis. Būtent todėl biuro, laiškų popierius – itin populiari prekė ir Pegasas elektroniniame knygyne. Kopijavimo popierius naudojamas biuruose, mokyklose, namuose, įvairiose įstaigose. Jeigu galvojate, jog visi kopijavimo ar laiškų popieriai vienodi, tai kviečiame susipažinti su asortimentu artimiau.


Kokios gero popieriaus savybės?

Pirmiausia, svarbu yra būtent popieriaus paskirtis. Jeigu norite kopijavimo popieriaus, tuomet tik tokį ir rinkitės – jis yra plonesnis ir specialiai tam skirtas, priešingai nei, pavyzdžiui, piešimo popierius. Pakuotėje gali būti skirtingas kiekis lapų (pvz. 500). Aukštos kokybės popierius leis džiaugtis puikiu rezultatu spausdinant tiek ant vienos, tiek ant abiejų pusių. Popieriaus gamyboje gali būti naudojama eukaliptų celiuliozė, kuri  suteikia tvirtumo, o popieriaus paviršiui – šilko lygumo. Dažniausiai popierius tinka kopijavimo aparatams, rašaliniams, lazeriniams spausdintuvams, spalvotam ir nespalvotam spausdinimui, tačiau svarbu skaityti prekės aprašymą, kuris padės tinkamai išsirinkti ir tinkamai naudoti.

Taip pat prekyboje gausu ir tapybai, piešimui, braižymui ir kitokiems darbams skirto popieriaus. 


Kodėl verta pirkti Pegasas elektroniniame knygyne?

Elektroninis knygynas Pegasas gali didžiuotis itin plačiu siūlomų prekių asortimentu. Čia galite įsigyti įvairiausios grožinės ir negrožinės literatūros, vadovėlių, prekių mokyklai, biurui, namams. Jaukios grožio, interjero dovanos ir aksesuarai, žaislai, žaidimai ir dar daug visko vienoje vietoje. Pegasas elektroninis knygynas žino, jog svarbi yra ne tik prekių kokybė, bet ir lengvas jų įsigijimas. Būtent todėl šiame elektroniniame knygyne Jūs galite pasinaudoti prekių rikiavimu, paieška, pasirinkti Jums aktualias prekių savybes, leidyklą, kainą, amžių ar kitus kriterijus. Malonaus ir lengvo apsipirkimo.

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!