Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-21 iš 21
Filtras
Pegasas / Mokyklai ir biurui / Popieriaus gaminiai / Akvarelinis, tapybos popierius

Akvarelinis, tapybos popierius (21)

Rodoma 1-21 iš 21
Filtras
SM-LT
2,99 €
SM-LT
1,09 €
Imsema
2,19 €
Imsema
4,29 €
Filtras

Tiek vaikai, tiek suaugę mėgsta piešti, tapyti, improvizuoti. Tiems, kuriems šis užsiėmimas patinka, tikrai neprivalo lankyti specialų kursų, dailės, tapybos pamokų, nebent patys to nori. Kurti gali kiekvienas. Juk būtent tam ir yra skirti akvareliniai ir tapybos sąsiuviniai. Jokio amžiaus cenzo, jokių reikalavimų ar taisyklių – tik kūrybos laisvė. Tapyti gali net patys mažiausi, kurie dar nemoka pavaizduoti konkrečių formų, figūrų. Tai puikus užsiėmimas visai šeimai, kuris gali padėti atsipalaiduoti, pagerinti nuotaiką, išreikšti savo jausmus, mintis ir emocijas. Kartais net judriausi ir aktyviausi vaikai kuo puikiausiai susikoncentruoja ir it sustingę valandą laiko tapo guašu ar akvarele. Tačiau net jeigu teptuką į rankas ima mėgėjas, o ne profesionalas, reikalingi yra kokybiški akvareliniai ir tapybos sąsiuviniai. 


Ką rinktis?

Pasirinkimas platus, tačiau labai lengvas. Jeigu renkatės akvarelę, pirkite akvarelės sąsiuvinį. Jo popierius bus pritaikytas specialiai akvarelei ir padės geriausiai atsiskleisti kūrybos grožiui. Akvarelinis popierius nesitrina ir neplyšta nuo drėgmės,  todėl nenukentės  rankdarbio kokybė. Popierius gali būti šiurkštus, vidutinio šiurkštumo, ilgaamžis, baltos spalvos, be rūgščių, sertifikuotas FSC ir t.t. Visas savybes rasite konkrečios prekės aprašyme. 

Taip pat yra specialus akvarelės popierius pritaikytas piešti lauke – dar daugiau laisvės ir įkvėpimo po atviru dangumi. Gražiausi gamtos vaizdai, miestai, žmonės – ką norėtumėte įamžinti Jūs?


Kodėl verta pirkti Pegasas elektroniniame knygyne?

Kartais būna, jog įkvėpimas užplūsta netikėtai. Norisi tapyti, piešti, kirpti, o gal sukurti atviruką ar paveikslą, tačiau visa tai reikalauja tam tikrų priemonių, kurių, kaip tyčia, pritrūksta. Mes siūlome nelaukti įkvėpimo, o tiesiog įsigyti skirtingų priemonių vienu kartu. Tokiu būdu visada turėsite tai, ko gali prireikti Jūsų įkvėpimui realizuoti. Kokybiškas popierius, dažai (akvarelė, guašas ar kt.), teptukai ir kitos priemonės gali lengvai tilpti į stalčių ir laukti savo eilės. Suteikite sau galimybę pasijusti tikru kūrėju, nes Jūs ir esate kūrėjas. Nepriklausomai nuo išsilavinimo, amžiaus, lyties, pomėgių. 

Elektroniniame knygyne Pegasas taip pat rasite įvairios literatūros, prekių mokyklai, biurui, namams (žvakių, namų kvapų ir kt.), dovanų suaugusiems ir vaikams. Čia galite apsipirkti visą parą. 

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!