Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-40 iš 41
Filtras
Pegasas / Mokyklai ir biurui / Darbo stalo reikmenys / Kanceliariniai rinkiniai

Kanceliariniai rinkiniai (41)

Rodoma 1-40 iš 41
Filtras
Nauja
Legami
6,49 €
-30%Klubo nariams
Busquets Becool
7,00 €
Pegaso klube sutaupykite 2,99 €
9,99 €
Nauja
Faber-Castell Faber-Castell
7,99 €
Legami
6,49 €
Free & Easy
2,99 €
Nauja
Djeco
49,99 €
Nauja
Colorino
39,99 €
Nauja
Nauja
Harry Potter
25,99 €
Nauja
Nauja
Faber-Castell Faber-Castell
7,29 €
Nauja
Nauja
Faber-Castell Faber-Castell
7,99 €
Nauja
Nauja
Faber-Castell Faber-Castell
6,99 €
Nauja
Free & Easy
2,99 €
Nauja
TCD Kids
9,99 €
Faber-Castell
6,99 €
POSH+POP Cottage
12,99 €
I-Total Graphitti
14,99 €
I-Total Math
12,99 €
I-Total Panda
14,99 €
Free & Easy
2,99 €
Milan
15,99 €
Dinos Art
18,99 €
Nebulous Stars
24,99 €
Nebulous Stars
22,99 €
1
2
Pirmyn
Filtras

Kanceliariniai rinkiniai sau ir dovanai

Kanceliariniai rinkiniai – tai kelios derančios kanceliarinės priemonės. Tai gali būti užrašinė ir rašiklis su vienodais arba panašiais paveiksliukais. Tai gali būti keli stilingi ir kokybiški rašikliai. Tai taip pat gali būti dėžutė su svarbiausiais kanceliariniais reikmenimis, kad nereikėtų kiekvienos priemonės pirkti atskirai ir visas būtų galima patogiai nešiotis. Kanceliariniai rinkiniai taip pat gali būti puiki dovana.

 

Kaip išsirinkti tinkamą kanceliarinį rinkinį?

Nesvarbu, ar renkatės rinkinį sau, ar kitiems, visada norisi išsirinkti geriausią prekę. Tai ypač svarbu renkant kanceliarinį rinkinį dovanai. Štai į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis:

  • Pomėgiai. Ar dovanojate vaikui, kuris mėgsta rašyti? Tuomet rekomenduojame kanceliarinius rinkinius su dienoraščiu ir rašikliu. Turime įvairiausių dizainų dienoraščių: su mielais gyvūnėliais, vienaragiais, dinozaurais, grafičiais, raštais, su spynelėmis ir be jų. Dienoraštis yra gera dovana vaikams: rašydami dienoraštį jie gali tobulinti savo raštą, rašymo įgūdžius, kūrybiškumą ir išlieti jausmus.

  • Amžius. Jeigu dovanojate kanceliarinį rinkinį vyresniam vaikui ar suaugusiajam, geriau vengti labai ryškių paveikslėlių, nebent tikrai žinote, kad tokie patiks. Turime ne vieną užrašinių ir rašiklių rinkinį su subtiliais raštais, patiksiančiais daugumai.

  • Kokybė ir nauda. Kanceliariniai rinkiniai gali būti solidi ir naudinga dovana verslo partneriui, klientui arba tiesiog rimtas dovanas mėgstančiam suaugusiajam. Siūlome rinktis tarp mūsų rašiklių rinkinių – gerą rašiklį panaudos visi. Turime kokybiškų plunksnakočių, kapsulinių rašiklių ir tušinukų. Norint, kad dovana būtų tikrai solidi, siūlome rinktis tokius gamintojus kaip „Faber-Castell“.

 

Kodėl verta įsigyti kanceliarinius rinkinius Pegasas.lt?

Pegasas.lt yra platus kanceliarinių rinkinių asortimentas visiems. Turime įvairiausių dizainų, tinkančių berniukams ir mergaitėms, vyrams ir moterims, verslininkams ir ne. Mūsų kanceliariniai rinkiniai yra kokybiški, tačiau nebrangūs: tikrai rasite rinkinį pagal savo biudžetą. Renkantis elektroniniame knygyne nereikia skubėti, todėl galima gerai apgalvoti savo pasirinkimą – be to, dažniausiai perkant internetu yra didesnis pasirinkimas ir žemesnės kainos. O išsirinkus užtenka spustelėti keletą mygtuką ir laukti atkeliaujančių prekių!

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis