Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-39 iš 39
Filtras
Pegasas / Mokyklai ir biurui / Darbo stalo reikmenys / Klijai, lipnios juostos

Klijai, lipnios juostos (39)

Rodoma 1-39 iš 39
Filtras
Spino
1,99 €
Pritt
1,59 €
Carioca
1,79 €
Kapel
2,99 €
Carioca
2,29 €
Legami Legami
2,19 €
Nauja
Art&Craft
1,59 €
Milan
1,39 €
Centrum
1,19 €
Forpus
0,99 €
Nauja
Apli Apli
3,49 €
Art&Craft
1,59 €
Centrum
1,29 €
Art&Craft
3,99 €
Carioca
1,19 €
Pelikan
1,59 €
Pelikan
0,59 €
Centrum
0,79 €
Kores
1,59 €
Carioca
3,29 €
Kores
1,79 €
Filtras

Turbūt nėra namų, kuriuose nerastumėme klijų ar/ir lipnios juostos. Tai priemonė, kurios gali prireikti bet kada ir bet kam. Klijai, lipnios juostos itin dažnai naudojamos darželinukų, mokinių, studentų, tačiau ne tik. Tai priemonė, kuri daro stebuklus – suklijuoja tai, kas atrodo nesuklijuojama ir supakuoja tai, kas buvo nesupakuota. Lipnią juostą galima naudoti tiek pakavimui, tiek įvairiems rankdarbiams – tas pats galioja ir klijams. 


Klijų, lipnių juostų pasirinkimas

Klijai ir lipnios juostos gali būti skirtingų rūšių. Pasirinkti lengviau, kai žinote, ką reikės klijuoti ir kas klijus naudos (vaikas ar suaugęs).  Pavyzdžiui, pieštukiniai klijai suklijuoja popierių, kartoną, nuotraukas, gali būti bekvapiai, be riebalų ir lengvai nuplaunami nuo rankų, tad puikiai tinka rankdarbiams mokykloje ar namuose. Galima rinktis ir skystus klijus, kurie taip pat skirti suklijuoti popierių, kartoną ar net medieną, priklausomai nuo klijų rūšių.

Yra ir plastiliniai klijai. Tai įvairiai naudojamos, lengvai nuimamos ir pakartotinai naudojamos lipnios pagalvėlės. Ideali alternatyva adatėlėms ir vinims. Galima tvirtinti daiktus, sveriančius iki 250g. Galima naudoti ant neporėtų paviršių, stiklo, metalo ir kitų lygių paviršių. Dar yra ir blizgūs klijai, skirti Jūsų unikalioms ir mieloms dekoracijoms ar kitiems kūrybiniams produktams papuošti. Rankdarbiams dažnai naudojami ir purškiami klijai. Klijų pasirinkimas itin platus, tad tikrai kažką išsirinksite.
 

Lipnios juostos – tikros pagalbininkės pakuojant dovanas, klijuojant kitus norimus daiktus. Dažnai perkama lipni juostelė su laikikliu – itin patogus pasirinkimas. Ji yra skaidri, beveik nematoma. Turi specialų peiliuką, todėl juostelę labai patogu nuplėšti. 

Populiari yra ir plati, aukštos kokybės pakavimo juosta, kuri ypatingai gerai sukimba ir tvirtai laiko. Juosta yra labai elastinga, todėl puikiai tiks įvairiems pakavimo darbams. O štai dvipusė lipni juostelė leis ypač lengvai tvirtinti nuotraukas, atvirukus, užrašus ar lengvus daiktus prie sienų ar kitų lygių paviršių. Pasirinkimas priklauso nuo Jūsų poreikių ir galutinio tikslo.

 

Kodėl verta pirkti Pegasas elektroniniame knygyne?

Elektroninis knygynas Pegasas atviras visiems, kuriems rūpi kokybė ir platus asortimentas. Čia rasite įvairių prekių namams (nuotraukų albumų, daiktadėžių, laikrodžių ir kt.), sau, dovanoms, biurui, mokyklai. Apsipirkite internetu neišeidami iš namų – patogu ir praktiška. 

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis