Pegasas
Pegasas
Rodoma 1-16 iš 16
Filtras

Skaičiuotuvai (16)

Rodoma 1-16 iš 16
Filtras
Nėra Autoriaus
22,99 €
Nėra Autoriaus
37,99 €
Nėra Autoriaus
37,99 €
Nėra Autoriaus
14,99 €
Nėra Autoriaus
18,99 €
Nauja
Nėra Autoriaus
20,99 €
Nėra Autoriaus
1,49 €
Nėra Autoriaus
5,49 €
Nauja
Nėra Autoriaus
20,99 €
Nėra Autoriaus
20,99 €
Nėra Autoriaus
20,99 €
Nėra Autoriaus
7,99 €
Nėra Autoriaus
4,79 €
Nėra Autoriaus
17,99 €
Filtras

Šiandien turime puikią galimybę naudotis išmaniosiomis technologijomis, todėl labai daug dalykų galima atlikti tiesiog telefone ar kompiuteryje. Vienas tokių: skaičiuoti. Nors skaičiuotuvai yra kiekviename mobiliajame telefone ar kompiuteryje, visgi tikri (kišeniniai, staliniai, moksliniai) skaičiuotuvai vis dar yra labai reikalingi. Mokykloje, universitete, darbe, namuose – jų gali prireikti bet kur. Tikri skaičiuotuvai turi žymiai daugiau funkcijų, yra patogūs naudoti, todėl jų populiarumas nemažėja. 

 

Platus pasirinkimas

Jeigu kas nors paprašytų Jūsų nupirkti skaičiuotuvą, gali būti, jog sudvejotumėte, kokį pasirinkti. Jų yra įvairiausių, todėl reikia žinoti, kam ir kur jis bus naudojamas. 

  • Kišeninis skaičiuotuvas, kaip jau išduoda pavadinimas, yra mažas, todėl jį patogu nešioti.
  • Mokslinis skaičiuotuvas turi labai daug įvairių funkcijų, todėl puikiai tiks tiek vyresnių klasių moksleiviui, tiek studentui ar buhalteriui. Neretai jis gali turėti tokias funkcijas kaip: 18 lygių skliausteliai, trupmenų ir procentų skaičiavimas, konvertavimas tarp šešiasdešimtųjų ir dešimtųjų, trigonometrinės ir atvirkštinės funkcijos, hiperbolinės ir atvirkštinės funkcijos, kvadratinė ir kubinė šaknis, kvadratas, atvirkštinis skaičius ir daug kitų.
  • Stalinis skaičiuotuvas yra ypač patogus naudoti, mat turi patogią, plačią klaviatūrą. Puikiai tiks visada turėti ant stalo (tiek darbe, tiek namuose), tačiau ne itin patogus nešiotis su savimi. 

 

Kaip išsirinkti?

Prieš pirkdami skaičiuotuvą, pagalvokite, kam jis bus naudojamas. Ar tai bus pirkinys Jūsų abiturientui, kuriam reikia skaičiuotuvo atliekančio daugiau funkcijų. O galbūt norite įsigyti skaičiavimo padėjėją namams, kuris padės atlikti elementarius veiksmus? Jeigu planuojate skaičiuotuvą pirkti į darbą, galbūt paklauskite kolegų patarimų. Būna, jog vieno skaičiuotuvo užtenka didesniam skaičiui darbuotojų, todėl visi draugiškai pasitaria ir nusprendžia, koks skaičiuotuvas praverstų. Buhalteriai dažniausiai turi jau savo patikrintus ir mėgstamus skaičiuotuvus, kuriais, kaip juokaujama, su niekuo nesidalina. 

Taip pat verta atkreipti dėmesį ir į tai, kad pirkinys būtų patogus – tiktų padėti ant darbo stalo arba, jeigu reikia kasdien nešiotis su savimi, tilptų į kišenę.

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!