Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-33 iš 33
Filtras
Pegasas / Mokyklai ir biurui / Darbo stalo reikmenys / Kitos darbo stalo priemonės

Kitos darbo stalo priemonės (33)

Rodoma 1-33 iš 33
Filtras
Pusheen
22,99 €
Harry Potter
22,99 €
Nauja
Miquel-Rius
7,99 €
Studio Pets
6,99 €
Pusheen
6,99 €
Nauja
Busquets
2,99 €
Gabol
2,79 €
Nauja
MR Vintage Lily
12,99 €
Nauja
Legami
12,99 €
Gabol
2,79 €
Gabol
2,79 €
Gabol
2,79 €
Ancor Flowers
8,99 €
Ancor Flowers
3,59 €
MR Bella Garden
12,99 €
MR Bella Garden
12,99 €
-43%Klubo nariams
Cartomania
4,00 €
Pegaso klube sutaupykite 2,99 €
6,99 €
Nauja
Grupo Erik
29,99 €
Nauja
Minecraft Minecraft
22,99 €
Mažasis Princas
6,99 €
-33%Klubo nariams
Glitter Gold
4,00 €
Pegaso klube sutaupykite 1,99 €
5,99 €
World Map
6,99 €
Miquel-Rius
7,99 €
Durable
5,49 €
MR Bella Garden
7,99 €
Durable
0,99 €
Panta Plast
2,49 €
Filtras

Pieštukai, tušinukai ir dar daug kitų smulkių kanceliarinių priemonių... Spalvoti, ryškūs, pastelinių atspalvių, ploni, stori, minkšti, kietesni – pieštukų yra įvairiausių. Tai priemonė, kurią naudoja ir darželinukas, ir mokyklinio amžiaus vaikas, ir studentas. Kasdienybės be gero pieštuko  neįsivaizduoja ir dažnas siuvėjas, dailininkas, architektas, dizaineris ir kitų profesijų atstovas. Tačiau tam, kad pieštukai būtų tvarkingai laikomi ir nepasimestų, reikalingos yra pieštukinės. Ar žinote, kokios pieštukinės ir kitos priemonės yra Pegasas elektroniniame knygyne? Kviečiame susipažinti.


Platus pasirinkimas

Pegasas elektroniniame knygyne pieštukinės yra įvairaus dizaino, skirtingų dydžių, formų ir spalvų. Tai gali būti žavi, ryškių spalvų, žaismingos formos pieštukinė, kuri puikiai padės palaikyti tvarką ant vaiko ar paauglio stalo. Suaugusiems namuose ar biure, ant stalo, derėtų plastikinė dėžutės formos vienspalvė pieštukinė su 6 skyriais, kuriuose tilps reikalingiausios kanceliarinės priemonės. Tiks bet kokio interjero patalpose.  Galite pasirinkti iš skirtingų formų, spalvų, dizainų. Turėkite tokią pieštukinę, koki Jums atrodo patogiausia ir patraukliausia. Tvarka ant stalo garantuota. 


Kitos priemonės

Tvarkai ant stalo palaikyti Pegasas elektroniniame knygyne rasite ir kitų priemonių, pvz. neslidus, elastingas, tvirtas, lengvai nuvalomas ir prižiūrimas, Jūsų pasirinkto dizaino stalo patiesalas. Itin praverčia ir kanceliariniai stalčiukai, kuriuose sutalpinsite įvairias kanceliarines priemones. Pegasas elektroniniame knygyne dar rasite ir vardinių kortelių laikiklių, dėklų ir kitų prekių. 


Kodėl verta pirkti Pegasas elektroniniame knygyne?

Apsipirkti internetu patogu, lengva ir paprasta. Aiškios prekių kategorijos, didelis pasirinkimas, lengva prekių paieška – tai, ko reikia, kad apsipirkti būtų ne tik lengva, bet ir malonu. Pegasas elektroniniame knygyne rasite įvairių prekių namams (Daiktadėžių ir krepšių, žvakių, pagalvėlių ir pledų bei kitų), biurui, mokyklai. Platus literatūros pasirinkimas. Daugybė dovanų idėjų suaugusiems ir vaikams, grožio prekės, lietuviškos dovanos, gardžios dovanos, prekės jaukiems namams ir t.t. Apsilankykite ir išsirinkite patys jau dabar. Pegasas komanda pasirūpins, jog Jūsų pasirinkimas būtų greitai supakuotas ir saugiai pristatytas tiesiai į namus ar kitą Jums patogią vietą. Taupykite laiką ir apsipirkite neišeidami iš namų.

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis