Pegasas
Pegasas
Rodoma 1-40 iš 68
Filtras
Pegasas / Mokyklai ir biurui / Rašymo priemonės / Geliniai ir kiti rašikliai

Geliniai ir kiti rašikliai (68)

Rodoma 1-40 iš 68
Filtras
Nauja
Coolpack Coolpack
1,99 €
Nauja
Coolpack Coolpack
1,99 €
Brunnen Suburb Streets
2,99 €
-53%nuolaida
Staedtler
4,00 €
Registruokitės ir sutaupykite 4,49 €
8,49 €
Nauja
Craft Studio
6,99 €
Nauja
Coolpack Coolpack
1,39 €
2,29 €
Nauja
TCD Kids
5,99 €
Pilot
2,45 €
Schneider
2,49 €
Pilot
2,45 €
1
2
Pirmyn
Filtras

Geliniai ir kiti rašikliai reikalingi skirtingo amžiaus žmonėms bei įvairių profesijų atstovams. Vieni juos naudoja mažiau, pavyzdžiui, tik dokumentų pasirašymui, kiti tuo tarpu rašo daug ir dažnai. Visais atvejais svarbu, jog rašiklis būtų patogus bei kokybiškas. Skirtingi dizainai, rašymo spalva, forma – pasirinkimas tikrai platus. O Jūs ar turite savo mėgstamą rašiklį, kurį jau seniai atradote? O gal naudojate skirtingų prekinių ženklų rašiklius? Turbūt sutiksite, jog šiuo atveju svarbiausia komfortas bei gražus raštas, kuris, beje, priklauso ir nuo rašiklio. 


Kaip išsirinkti rašiklį?

Pegasas elektroninis knygynas turi itin platų gelinių bei kitų rašiklių pasirinkimą, kuris leis Jums pasirinkti norimą priemonę. Galite rinktis vieną rašiklį arba įsigyti visą jų rinkinį. Atkreipkite dėmesį į tai, kokia yra rašalo spalva. Vaikai itin mėgsta spalvotus, nutrinamus rašiklius, kurie rašymą ar spalvinimą paverčia tikra pramoga, o galimybė trinti dar labiau įtraukia. Tačiau tokie rašikliai itin patogūs ir suaugusiems. Specialus rašiklio antgalis leis greitai ir lengvai pašalinti įsivėlusias klaidas, ištrinti tekstą ar jo dalį. 

Įvairių spalvų didelis rašiklių rinkinys puikiai tiks tiems, kurie mėgsta spalvas, nori paryškinti svarbų tekstą, o gal tiesiog mėgautis spalvinimu. Gali būti naudojamas ir sveikinimams rašyti.  Kokybiški gelinio rašalo bei kiti rašikliai leis lengvai ir patogiai rašyti. Jie taip pat gali būti puiki dovana prie užrašų knygelės, darbo knygos, dienoraščio.


Kodėl verta pirkti Pegasas elektroniniame knygyne?

Norite greitai ir patogiai įsigyti prekių neišeinant iš namų? Tiesiog užsisakykite jas internetu. Pegasas elektroniniame knygyne rasite įvairių prekių mokyklai ir biurui, namams (žvakių, namų kvapų, nuotraukų rėmelių). Čia daugybė dovanų idėjų tiek vaikams, tiek suaugusiems, platus žaislų ir žaidimų asortimentas. Išsamūs prekių aprašymai padės tinkamai pasirinkti, o prekių filtrai, rikiavimas ir paieška sutaupys Jūsų brangaus laiko. Apsipirkite patogiai, greitai, lengvai ir su malonumu. Visa kita – mūsų rūpestis. 

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis