Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-30 iš 30
Filtras
Pegasas / Mokyklai ir biurui / Rašymo priemonės / Kapsuliniai rašikliai

Kapsuliniai rašikliai (30)

Rodoma 1-30 iš 30
Filtras
Online
12,99 €
Nauja
Schneider
6,99 €
Nauja
Schneider
5,99 €
Online
12,99 €
Online
10,99 €
Nauja
Nauja
Online
10,99 €
Online
12,99 €
LAMY
11,99 €
Pelikan
12,99 €
Pelikan
12,99 €
LAMY
11,99 €
LAMY
9,99 €
LAMY
9,99 €
Online
8,99 €
Online
11,99 €
Filtras

Šiandien vis daugiau rašome su klaviatūra ir vis mažiau su rašikliais... Tačiau nepaisant to, kapsuliniai rašikliai (ir kitokie) yra reikalingi ir dažnai perkami. Jie turi būti patogūs bei kokybiški. Nesvarbu, ar juos naudos mokinys, studentas, ar teisininkas, mokytojas, o gal senjoras – rašyti turi būti lengva ir patogu. Juo labiau, kuo rečiau rašome, tuo greičiau pavargsta ranka, kuri nėra įpratusi prie nuolatinio darbo. Būtent todėl svarbu pasirinkti patogų rašiklį, kuris nepaliks nuospaudų ir leis mėgautis rašymo procesu. Pakalbėkime šiandien apie kapsulinius rašiklius ir jų pasirinkimą.

 

Platus kapsulinių rašiklių pasirinkimas

Pegasas elektroniniame knygyne gausu įvairiausių rašiklių, kurie pasižymi skirtingu dizainu. Vaikiški, spalvoti, vienspalviai kapsuliniai rašikliai – kiekvienam pagal norą ir poreikį. Kokybiškas kapsulinis rašiklis gali tapti nuostabiu papildymu Jūsų kanceliarinių priemonių kolekcijai. Rašiklio patogi, ergonomiška laikymo zona leis mėgautis rašymu neapsunkinant rankos. Ypač mokiniams svarbu, jog rašiklis  būtų itin patogus, neteptų, nebraižytų popieriaus, o kapsulės pakeitimas būtų lengvas.

Kapsuliniai rašikliai gali būti puiki dovana mokiniui ar bet kam, kas naudoja tokias rašymo priemones. Reikėtų atkreipti dėmesį, jog skirtingiems rašikliams gali tikti skirtingų dydžių kapsulės, tačiau yra ir universalių, kuriems tinka visos įprastos rašalo kapsulės. Tai bus pažymėta prekės aprašyme, o taip pat matysite, kokio dydžio kapsulė yra įdėta. Jas taip pat galite įsigyti Pegasas elektroniniame knygyne. Trumpos, ilgos, mėlynos, auksinės, indelyje, dėžutėje – tikrai išsirinksite reikiamas kapsules.


Kodėl verta pirkti Pegasas elektroniniame knygyne?

Jeigu mėgstate taupyti laiką ir apsipirkti patogiai, tuomet Pegasas elektroninis knygynas – puikus pasirinkimas. Čia yra daugybė prekių namams (šviestuvai, žvakidės, namų kvapai ir kt.), grožiui (kosmetika, papuošalai ir kt.), dovanai, mokyklai, biurui. Vienoje vietoje galite rasti skirtingų, bet vienodai svarbių prekių. Prekių paieška, rikiavimas, filtrai padės greitai surasti norimas prekes, įsidėti jas į krepšelį, tuomet liks tik laukti siuntos. O ją mūsų kurjeriai pristatys saugiai ir greitai arba, Jums pasirinkus, galėsite ją jau paruoštą atsiimti patys. Laikas kamščiuose ir eilėse ar valanda su gera knyga rankoje? 

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis