Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-16 iš 16
Filtras
Pegasas / Mokyklai ir biurui / Rašymo priemonės / Koregavimo priemonės

Koregavimo priemonės (16)

Rodoma 1-16 iš 16
Filtras
Schneider
0,99 €
Carioca
0,79 €
Kores
1,79 €
Patio
1,99 €
Milan
1,99 €
Pritt
3,99 €
Pelikan
0,85 €
Pelikan
0,85 €
Edding
0,79 €
Centrum
0,99 €
Nauja
Faber-Castell Faber-Castell
2,79 €
Centrum
0,99 €
Pentel
2,79 €
Filtras

Koregavimo priemonės reikalingos tiek mokiniams, studentams, tiek biuro darbuotojams. Visiems pasitaiko klaidų, kurias reikia ištaisyti. Koregavimo priemonės, tai lengvas būdas ištrinti/paslėpti trūkumus. Koregavimo priemonės neužima daug vietos, todėl gali lengvai rasti vietą net mažiausiame penale ar stalčiuje. Išsirinkite norimą koregavimo priemonę ir nebijokite klysti. 


Koregavimo priemonių pasirinkimas

Galima rinktis norimą koregavimo priemonę iš plataus asortimento. Itin dažnai perkamas rašalo triniklis-rašiklis. Vienu galu galima nutrinti parašytą tekstą, kitu galu galima užrašyti ant viršaus.  Ant ištrintos vietos galima rašyti tiek rašalu, tiek kita puse.  Galima trinti kelis kartus. Paprasta, patogu ir praktiška. 

Korektoriai gali būti įvairių formų, pavyzdžiui: skystis, juostelė ar pieštukas. Greitai džiūstantis korekcinis skystis puikiai tiks bet kokiu rašikliu parašytiems žodžiams trinti. Korekcinė juostelė su patogiu plastikiniu dėklu užtikrina švarų, greitą ir tikslų koregavimą. Jeigu renkatės korekcinį skystį, tuomet reikia tiesiog šepetėliu užtepti šio skysčio ant padarytos klaidos popieriuje ir palaukti, kol skystis nudžius ir klaidos kaip nebūta! Tinka biurui, mokyklai, namams.

Labai mėgstama korekcinė juostelė KORES SCOOTER naujų, žaismingų ir ryškių spalvų pakuotėse. Ergonomiškos formos pakuotę patogu laikyti. Netoksiška prekė. Padengia visų tipų rašalą, greitai džiūsta, nenusilupa. Produktas turi ratuką, kuris padeda paslėpti rašalą patogiau ir preciziškiau. Išsirinkite sau patogią koregavimo priemonę ir visada turėkite ją ant darbo ar mokymosi stalo. Ji neužima daug vietos, bet padaro daug stebuklų. 


Kodėl verta pirkti Pegasas elektroniniame knygyne

Elektroninis knygynas Pegasas siūlo daugybę prekių, kurias galite įsigyti lengvai ir patogiai. Čia gausu kanceliarinių priemonių, prekių mokyklai, biurui, namams (statulėlės, pagalvėlės, namų puošybos prekės ir kt.), grožiui (kūno priežiūros ir higienos priemonės, veidrodėliai, papuošalai ir kt.), laisvalaikiui, dovanoms. Stalo žaidimai, žaislai, kuprinės, penalai. Čia daug visko ir vaikams, ir suaugusiems. Na, o filtrai, prekių rikiavimas, paieška leis sutaupyti laiko ir greičiau atrasti tai, kas Jus domina. Išbandykite ir įvertinkite patys. 

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!