Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-40 iš 59
Filtras

Žymekliai (59)

Rodoma 1-40 iš 59
Filtras
Legami
4,59 €
Legami
4,59 €
Nauja
Nauja
Schneider
3,99 €
Nauja
Craft Studio
2,59 €
Staedtler
6,79 €
Schneider
1,55 €
Stabilo
5,99 €
Carioca
4,79 €
Schneider
2,99 €
Stabilo
4,99 €
Nauja
Maped
4,29 €
Schneider
0,99 €
-49%Klubo nariams
Maped
0,50 €
Pegaso klube sutaupykite 0,49 €
0,99 €
Schneider
0,99 €
Schneider
0,99 €
Schneider
0,99 €
Schneider
0,99 €
-49%Klubo nariams
Maped
0,50 €
Pegaso klube sutaupykite 0,49 €
0,99 €
Nauja
Nauja
Faber-Castell Faber-Castell
3,29 €
Faber-Castell
2,79 €
Brunnen Intoxicate
3,79 €
1
2
Pirmyn
Filtras

Svarbus žodis, susitikimas, svarbi citata ar data – visa tai ir dar daugiau pažymėti padės žymekliai. Jų būna įvairiausių spalvų, formų, todėl tikrai išsirinksite sau tinkamą. Be to, žymekliai, tai puiki priemonė, kurią galima naudoti ne tik žymėjimui, bet ir rankdarbiams, sveikinimų rašymui, net skirtingų paviršių dekoravimui. Viskas priklauso nuo pasirinkto žymeklio paskirties, savybių ir privalumų, kuriuos rasite prekės aprašyme. 


Žymeklių asortimentas 

  • Pegasas elektroniniame knygyne galite išsirinkti kokį tik norite žymeklį. Norint po ranka turėti didesnį pasirinkimą, galima rinktis žymeklių rinkinį, kuriame vyraus skirtingos spalvos. Pastelinės, ryškios, neoninės, o gal auksinės? Žymekliai gali būti skirtingo storio, ilgio, dizaino. Juos naudoja tiek vaikai, tiek suaugusieji. Žymekliai tinka ne tik paryškinti, pažymėti tekstą ar jį parašyti, tačiau ir dekoravimui. Yra specialūs spalvoti žymekliai, kuriais galima rašyti ant popieriaus, kortelių. Idealiai tinka rankdarbiams iš popieriaus bei atvirukų dekoravimui.

  • Pegasas elektroniniame knygyne taip pat galite rasti ir ištrinamą žymeklį. Pasiryškinkite, ištrinkite, kartokite tai tiek kartų, kiek norite – be pavojaus sugadinti rašomąjį lapą. Rašalas yra švariai nuvalomas dėl trinties sukuriamos šilumos. Paryškina norimą vietą, vos tik palietus (nereikia spausti ar kratyti). Tinkamas žemėlapių žymėjimams. O gal norite išbandyti teksto žymeklį kirstu galiuku ir su blizgančiu rašalu? Jei apšviesite tekstą, tai padidins metalinį efektą.

  • Ar esate girdėję apie unikalų žymeklį, kuris leidžia dekoruoti šviesų, tamsų ar spalvingą popierių ar net lygius paviršius, tokius kaip plastikas, folija, porcelianas, stiklas ir metalas. Su juo galite dekoruoti ir padaryti net medieną ar akmenis blizgius. Išdžiūvęs rašalas yra atsparus išsitepimui ir vandeniui. Specialus vandens pagrindu pagamintas metalinis rašalas yra bekvapis ir neprasiskverbia per popierių. Pasirinkimas šiais laikais yra labai platus.


Kodėl verta pirkti Pegasas elektroniniame knygyne?

Pegasas elektroninis knygynas prieinamas visą parą ir kiekvieną dieną. Apsipirkite tada, kada turite noro ir laiko, nepriklausomai nuo to, kur esate. Platus įvairių prekių asortimentas ir lengvas, malonus apsipirkimas. Mes garantuojame saugų pristatymą ir tikime, jog apsipirksite Pegasas elektroniniame knygyne dar ne vieną kartą.

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis