Pegasas


Pegasas
Rodoma 1-17 iš 17
Filtras
Pegasas / Mokyklai ir biurui / Rašymo priemonės / Kapsulės, šerdelės

Kapsulės, šerdelės (17)

Rodoma 1-17 iš 17
Filtras
Filtras

Puikiai žinome, kaip svarbu yra turėti patogią, kokybišką ir patinkančią rašymo priemonę, kuri visada būtų po ranka. Su tokiu tušinuku rašymas tampa malonus, lengvas, raštas gražesnis, o pirštai neturi nuospaudų. Tušinukams būna reikalingos kapsulės, širdelės, kurias galima įsigyti ir Pegasas elektroniniame knygyne. Pasibaigus rašalui, mėgstamo tušinuko nereikia išmesti – užtenka pakeisti kapsulę ar šerdelę. Tokiu būdu ne tik sutaupote pinigų, turite savo favoritą, bet ir tausojate gamtą bei prisidedate prie sąmoningo vartojimo. 


Kapsulės ir šerdelės Pegasas elektroniniame knygyne

Pegasas elektroniniame knygyne galite įsigyti įvairių kapsulių. Jų yra skirtingų spalvų: mėlyna, juoda, aukso. Įvairūs dydžiai, tinkami skirtingiems tušinukams (trumpos, ilgos). Tušinukų aprašymuose būna nurodyta, kokia kapsulė reikalinga. Kartais tai matoma plika akimi, kuomet tušinukas yra permatomas. Toks tušinukas ar plunksnakotis itin patogus vaikams, kurie mokykloje gali matyti, kiek rašalo kapsulėje dar liko. 

Kapsulės gali būti parduodamos po kelis vienetus arba po keliasdešimt, gali būti dėžutėje arba indelyje – rinkitės tai, kas patogu Jums. 

Rašymo entuziastai vertina ir aukso spalvos rašalo kapsules. Tokia rašalo spalva atrodo itin dailiai rašant sveikinimus ant atvirukų ar ką nors dekoruojant. Kapsulės, šerdelės gali būti skirtingos, todėl jas rinktis reikėtų atidžiai. Geriausias būdas nesukti sau galvos – įsigyti daugiau kapsulių, šerdelių, kurios tinka Jūsų rašymo priemonėms ir turėti jų stalčiuje ar penale. Tokiu būdu visada žinosite, jog prireikus, lengvai pakeisite kapsulę.

 

Kodėl verta pirkti Pegasas elektroniniame knygyne?

Elektroninis knygynas Pegasas vertina Jūsų laiką ir lojalumą. Jeigu norite sutaupyti laiko ir išvengti stovėjimo kamščiuose, eilėse – užsisakykite norimas prekes internetu. Įsigykite kapsulių, šerdelių ir visada turėkite jų po ranka.

Rūpestinga bei profesionali komanda pasirūpins, jog Jūsų norimos prekės kuo greičiau Jus pasiektų. Elektroninis knygynas Pegasas – puikus pasirinkimas. Čia galite įsigyti skirtingos literatūros, prekių grožiui, namams (daiktadėžės ir krepšiai, laikrodžiai, pledai ir kt.), mokyklai, biurui, žaidimų, žaislų ir dar daug visko. Ieškote dovanos idėjų? Užsukite ir tikrai kažką išsirinksite. Išbandykite apsipirkimo internetu privalumus jau dabar.

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!