- 15%
- 15%

Auklėjimas paprastumo dvasia

16,14 €
Registruokitės ir sutaupykite 2,85 € (15%)
18,99 €
Loading
„Auklėjimas paprastumo dvasia“ – manifestas vaikystės grožiui išsaugoti.

Šiuolaikinėje užimtoje, visu greičiu įsisukusioje visuomenėje vaikystei skelbiamas neoficialus karas. Turėdami gerokai per daug daiktų, pasirinkimų ir per mažai laiko, vaikai darosi nerimastingi, susiduria su sunkumais mokykloje arba bendraudami su kitais; kartais jiems diagnozuojamos rimtos elgsenos problemos. Tarptautinio pripažinimo sulaukęs šeimų konsultantas Kimas Johnas Payne‘as tiesia pagalbos ranką tėvams – pataria, kaip suteikti vaikams tokią erdvę ir laisvę, kurios lavintų gilesnį dėmesingumą ir leistų individualumui atsiskleisti. Jo knygoje „Auklėjimas paprastumo dvasia“ gausu idėjų pokyčiams ir sumanių patarimų, kaip užauginti ramesnius, laimingesnius, savimi labiau pasitikinčius vaikus.

Štai keletas jų:
• Pasirūpinkite paprastesne namų aplinka. Apmažinkite žaislų, knygų ir kitų daiktų skaičių, o taip pat garsų ir šviesų šaltinius – taip suvaldysite sensorinį perteklių.
• Sukurkite savą ritmą ir ritualus. Ieškokite būdų, kaip geriausia atsipalaiduoti nuo kasdienės įtampos, išvengti „mūšių“ ruošiantis valgyti ar miegoti, pastebėkite, kada jūsų vaikas įsiaudrinęs. 
• Planuokite pertraukėles dienotvarkėje. Nuolatiniame ko nors veikimo sraute nustatykite vaikui ramybės ir pauzių intervalus. 
• Ribokite prieigą prie medijų. Aktyviai veikite, reguliuodami vaiko „laiką prie ekranų“, taip apsaugosite nuo informacijos potvynio ir nesibaigiančios stimuliacijos. 

Daugiau informacijos
SKU 000000000002186738
EAN kodas 9785415026067
ISBN kodas 9785415026067
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 288
Pav. originalo kalba Simplicity Parenting
Leidimo metai 2021-05-07
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Anglų
Leidykla Leidykla Vaga UAB
Vertėjas Jonas Čeponis

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą