SKAITOM IR UŽSKAITOM! Visus KNYGŲ MUGĖS pasiūlymus rasi čia >>>
Pegasas


Pegasas

Geografija transe

 • -15%Klubo nariams
27.19
Pegaso klube sutaupykite 4.80 (-15%)
31.99

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.


 • Atsiėmimas knygyne
  nuo 0 – 1.99 €

  Atsiimkite per  2- 3 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 20 €

 • Atsiėmimas paštomate
  nuo 0 – 2.49 €
 • Pristatymas kurjeriu
  nuo 0 – 3.49 €

Apie prekę

„Geografija transe” – tai septynių dalių knyga apie pasaulį, kurio likučiai jau nyksta savaime arba tyčia itin sparčiai naikinami ir kuris pasmerktas pražūti. Remdamiesi kanoniniais Rytų tekstais ir asmenine patirtimi, autoriai Goda Juocevičiūtė ir Raimondas Dikčius rengia magišką kelionę iš Rytų į Vakarus, iš Azijos į Europą: po Rytų miestus ir šventyklas, pas keistus vietos personažus, į senųjų kultūrų gilumą, net po anapusinio pasaulio užkulisius. 

Hipnotinių pasakojimų geografija – ypač plati. Autoriai aprašo skirtingų Rytų šalių papročius, prietarus, istoriją, religijas, ekstremalias dvasines praktikas, ypač daug dėmesio skiria budizmui ir šamanizmui, pateikia nestandartinį požiūrį į vienatinio Dievo kilmę. Chrestomatiniai religiniai bei istoriniai įvykiai pateikiami laisva autorių interpretacija. Taip pat knygoje išskiriamos vienos didžiausių ir turtingiausių iš išlikusių Azijos vertybių – tradicinė kinų medicina ir astrologija. 
Kūrinyje gausu įspūdžių ir nuotraukų iš autorių kelionių po skirtingus Azijos kraštus. 

Raimondas Dikčius – rašytojas, nuolat keliauja po Kiniją ir Tibetą nuo 1992 metų. Kinijoje ilgai gilinosi į tradicinės kinų medicinos ir psichofizinių sveikatingumo sistemų paslaptis. 

Goda Juocevičiūtė baigė Vilniaus universitete Žurnalistikos institutą ir Šiuolaikinės Azijos studijas Vilniaus universiteto Orientalistikos centre (dabar – Azijos ir transkultūrinių studijų institutas), nuolat keliauja po įvairius Rytų kraštus nuo 2003 metų. 

2011 metais Lietuvoje buvo išleista ir didelės sėkmės susilaukė šių autorių kelionių knyga   „Drakono alsavimas: Honkongas, Kinija, Tibetas”. Abu autoriai yra publikavę daugybę straipsnių Azijos kultūrų temomis įvairiuose Lietuvos naujienų portaluose, laikraščiuose bei žurnaluose.  

Ištrauka iš pratarmės:

Savo naują knygą sumanėme ne kaip įprastą ar madingu tampantį virtualų turą, ne kaip turistų dienoraštį, bet kaip magišką kelionę per kultūras ir religijas iš Rytų į Vakarus.

Gvildendami gan sudėtingas, turtingas Rytų kultūras, neapsiribojome pripažintais laikomais faktais – pateikėme ir grynai savo patirties, ir asmeninio požiūrio, kuris nebūtinai atitinka nusistovėjusias normas. Sąmoningai pasirinkome įvairialypį pasakojimo stilių su daugybe paradoksų ir kontrastų, nes manome, kad informacija skaitytojus turi jaudinti, turi nuslysti ne vien kaip saldainis, o ir suveikti „deginamai“ kaip čili pipirai. Nes būtent tokie Rytai ir yra. 
  Paruošėme dešimtis naujų tekstų. Negana to, kadangi jau anksčiau susilaukėme daugybės prašymų perleisti knygą „Drakono alsavimas: Honkongas, Kinija, Tibetas“ arba parašyti jos tęsinį, kelis pačius stipriausius ir aktualiausius anos knygos pasakojimus prikėlėme naujam gyvenimui, juos smarkiai papildę ir praplėtę, išmoningai inkorporavome į kelionės iš Rytų į Vakarus koncepciją, sudarančią naujos knygos stuburą. 


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Goda Juocevičiūtė, Raimondas Dikčius
 • Leidykla
  G. Juocevičiūtė
 • Leidimo metai
  2022-03-08
 • Viršelio tipas
  Kietas
 • Puslapių skaičius
  399
 • Matmenys
  24,5x17,5x3
 • Spalvingumas
  Spalvotas
 • Originalo kalba
  Lietuvių
 • Prekės kodas
  000000000002189144
 • EAN kodas
  9786094758843
 • ISBN kodas
  9786094758843

Palikite atsiliepimą pirmieji

Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis