- 25%
- 25%

Liudijimai

13,27 €
Registruokitės ir sutaupykite 4,42 € (25%)
17,69 €
Loading
Kaip sakoma, istorija nesikartoja – istorija rimuojasi. 

Prabėgus daugiau kaip penkiolikai metų nuo įvykių, aprašytų Tarnaitės pasakojime, teokratinis Gileado respublikos režimas tebelaiko valdžią savo rankose, bet jau ryškėja pirmieji vidinio jo irimo ženklai. Šiuo kritiniu metu susipina trijų labai skirtingų moterų likimai – ir jų sąjunga žada sprogimą. Agnesė ir Deizė priklauso jaunajai kartai, užaugusiai jau galiojant naujai tvarkai. Šių jaunų moterų liudijimus papildo trečias – Tetos Lidijos. Jos sudėtinga praeitis ir miglota ateitis veriasi netikėtais ir lemtingais vingiais.

Liudijimuose Margaret Atwood nuplėšia uždangą nuo vidinių Gileado mechanizmų, ir kiekviena iš moterų turi apsispręsti, kas ji ir kaip toli pasirengusi žengti kovodama už tai, kuo tiki.


Skaityti šią knygą – tai justi, kaip sukasi pasaulis.
-Anne Enright

Apie tamsiausias ir labiausiai gąsdinančias žmogaus psichikos kertes Atwood sugeba rašyti suteikdama tamsios keistos vilties ir su išmintingu humoru.
-Naomi Alderman

Tai negailestingas ir gražus romanas, kuris mums prabyla galinga jėga.
-„Booker Prize“ komisija

Brangūs skaitytojai, visi klausimai, kuriuos kada nors esate man uždavę apie vidinius Gileado mechanizmus, įkvėpė šią knygą. Na, beveik visi! Dar vienas įkvėpimo šaltinis buvo pasaulis, kuriame gyvename.
-Margaret Atwood

Margaret Atwood (Margareta Etvud, g. 1939) – viena ryškiausių šiuolaikinių Kanados rašytojų, daugiau kaip šešiasdešimties knygų autorė, poetė, eseistė, literatūros kritikė. Ji yra gavusi ne vieną literatūros apdovanojimą, o 2000 m. už romaną Aklasis žudikas pelnė „Man Booker“ premiją. Tarnaitės pasakojimas, pirmąkart pasirodęs 1985-aisiais, laikomas vienu stipriausių autorės kūrinių. Romanas, nominuotas „Man Booker“ premijai ir apdovanotas daugeliu kitų literatūros premijų, kritikų lyginamas su George’o Orwello 1984-aisiais. Pagal Tarnaitės pasakojimą sukurtas visame pasaulyje pripažinimo sulaukęs to paties pavadinimo serialas (2017). Romanas Liudijimai yra Tarnaitės pasakojimo tęsinys, už kurį autorei 2019 m. skirta prestižinė literatūros premija „Booker Prize“. 
Daugiau informacijos
SKU 000000000002185877
EAN kodas 9786094793882
ISBN kodas 9786094793882
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 480
Pav. originalo kalba The Testaments
Leidimo metai 2020-12-01
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Anglų
Leidykla Baltų lankų leidyba, UAB
Vertėjas Nijolė Regina Chijenienė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą