SKAITOM IR UŽSKAITOM! Visus KNYGŲ MUGĖS pasiūlymus rasi čia >>>
Pegasas


Pegasas

Šag za šagom 4 NOVY vadovėlis


15.99

Kainos el. parduotuvėje Pegasas.lt ir Pegaso fiziniuose knygynuose gali skirtis.

 • Atsiėmimas knygyne
  nuo 0 – 1.99 €

  Atsiimkite per  1 - 2 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 20 €

 • Atsiėmimas paštomate
  nuo 0 – 2.49 €

  Atsiimkite per 1 - 2 d.d.

  Nemokamas atsiėmimas užsakymams nuo 30 €

 • Pristatymas kurjeriu
  nuo 0 – 3.49 €

  Pristatysime per  1 - 2 d.d.

  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 30 €

Apie prekę

Tai atnaujintos tęstinės vadovėlių serijos „Šag za šagom“ ketvirtoji dalis, skirta mokytis rusų kaip antrosios užsienio kalbos ketvirtaisiais kalbos mokymosi metais. Vadovėlio turinys atitinka pagrindinės mokyklos bendrųjų užsienio kalbų programų 8-9 klasių pakopos reikalavimus ir bendrųjų programų ugdymo gairėse įvardytas didaktines nuostatas. Mokomoji medžiaga ir metodinė sistema teikia galimybių siekti numatytų antrosios užsienio kalbos ugdymo tikslų ir uždavinių, padeda mokiniams įgyti reikiamų užsienio kalbos įgūdžių ir mokėjimų, ugdytis bendruosius ir dalyko gebėjimus, vertybines nuostatas.
Vadovėlio medžiaga, grindžiama mokinių jau įgytomis žiniomis ir gebėjimais, suskirstyta į penkias pagrindines leksines temas (kelionės ir transportas; teatras, kinas ir televizija; interesai ir pomėgiai; mada, grožis ir sveikata; gyvenamoji aplinka ir namai), leidžiančias ugdyti tarpkultūrinius gebėjimus ir formuoti tarpkultūrines kompetencijas, kurios atitinka mokinių amžių, interesus ir komunikacines intencijas. Mokymosi proceso metu nuolat remiamasi įvairaus pobūdžio skaitomais arba klausomais tekstais, kuriuose atsispindi nauja, šiuolaikinės rusų kalbos žodyną atitinkanti leksinė ir kalbinė medžiaga. Į A1 ir A2 kalbos mokėjimo lygius pagal ET skalę orientuotų tekstų garso įrašai sudaro galimybę lavinti klausymo ir supratimo įgūdžius, raiškią ir taisyklingą tartį, kalbėjimo gebėjimus. Vadovėlio užduotys padeda aktualizuoti pateiktą kalbinę ir gramatikos medžiagą, įtvirtinti žinias ir mokėjimus, sudaro sąlygas įvairiai kalbinei veiklai, skatina tobulinti klausymo, skaitymo, kalbėjimo ir rašymo įgūdžius. Nevienodas užduočių sunkumo laipsnis teikia mokytojui galimybę atsižvelgti į individualius mokinių gebėjimus ir diferencijuoti ugdymą, o skirtingas užduočių pobūdis leidžia organizuoti darbą poromis, grupėmis arba individualiai. Vadovėlio medžiagą papildo pratybų ir gramatikos sąsiuviniuose pateikiami pratimai.
Kiekvienos temos pradžioje aiškiai suformuluoti mokymosi uždaviniai nuteikia mokinius kryptingai veikti ir siekti užsibrėžtų rusų kalbos mokymosi tikslų, o galimybė temos pabaigoje pasitikrinti mokymosi rezultatus skatina mokymosi motyvaciją ir savarankiškumą.
Mokomąjį komplektą sudaro vadovėlis, pratybų sąsiuvinis, garso įrašas, gramatikos sąsiuvinis ir mokytojo knyga.


Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos.
 • Autorius
  Marytė Puzaitė
 • Leidykla
  Presvika, UAB
 • Leidimo metai
  2011-07-01
 • Viršelio tipas
  Minkštas
 • Puslapių skaičius
  120
 • Matmenys
  27,5x21x0,7
 • Spalvingumas
  Spalvotas
 • Prekės kodas
  000000000002140296
 • EAN kodas
  9789955224624
 • ISBN kodas
  9789955224624

Palikite atsiliepimą pirmieji

Neseniai peržiūrėtos prekės

Meniu
Turite klausimų? Susisiekite su mumis
Jūsų krepšelis tuščias!Jūsų krepšelis tuščias!