- 15%
- 15%

Vienuolis, kuris pardavė Ferrarį

9,68 €
Registruokitės ir sutaupykite 1,71 € (15%)
11,39 €
Loading
Robinas Šarma (Robin Sharma) - žinomas lyderiavimo ir saviugdos ekspertas. Jis taip pat populiarus rašytojas, parašęs kelis pasaulinio garso bestselerius.
 
Profesionalus teisininkas, Robinas Šarma yra organizacijos Sharma Leadership International (SLI) vadovas. Tai plačiai žinoma mokymo paslaugų firma, padedanti darbuotojams ir verslininkams atskleisti savo profesinius ir asmeninius talentus.
Robino Samios pašaukimas - padėti žmonėms suprasti, kas jie yra iš tiesų, ir gyventi kuriant aplinkui gėrį. Jo įkurtas vaikų fondas (The Robin Sharma Foundation for Children) padeda skurdžiai gyvenantiems vaikams įgyvendinti savo svajones.

"Vienuolis, kuris pardavė "Ferrarį" - tai istorija apie Džulianą Mantlį, žymų advokatą, kuris dėl netvarkingo gyvenimo būdo patiria beveik mirtiną širdies smūgį pilnoje teismo salėje. Jo fizinė negalia sukelia ir dvasios krizę, kuri paskatina jį keisti gyvenseną ir ieškoti atsakymų į svarbiausius būties klausimus. Tikėdamasis rasti laimę, jis leidžiasi į nepaprastą kelionę po Indiją, susipažįsta su senovine kultūra ir joje aptinka veiksmingą būdą, kaip pažadinti proto, kūno ir sielos galias, išmoksta gyventi aistringai, tikslingai ir ramiai. Knygoje nuostabiai dera amžina Rytų išmintis ir griežtas Vakarų sėkmės mokslas.

"Paprasta išmintis, kuri naudinga kiekvienam."
The Calgery Herald

"Ši knyga - gilus asmeninio tobulėjimo šaltinis... Ji moko siekti sėkmės ir gyventi harmoningą gyvenimą."
Investment Executive
Daugiau informacijos
SKU 000000000002178529
EAN kodas 9786098112955
ISBN kodas 9786098112955
Knygos formatas Popierinė knyga
Spalvingumas Nespalvotas
Puslapių skaičius 174
Pav. originalo kalba The Monk Who Sold His Ferrari: A Fable About Fulfilling Your Dreams & Reaching Y
Leidimo metai 2021-05-06
Viršelio tipas Kietas
Originalo kalba Anglų
Leidykla Luceo, Leidykla, UAB
Vertėjas Rozita Znamenskaitė

Parašykite savo atsiliepimą

Pasirinkite įvertinimą